понеділок, 2 листопада 2020 р.

Як зареєструватися в Дії?

Існує декілька способів зареєструватись в мобільному додатку Дія. Для початку Ви маєте завантажити на свій телефон Дію. Android версію Ви можете взяти перейшовши за цим посиланням, а Apple версію за цим посиланням. Перший і самий простий спосіб зареєструватися це за допомогою bankID. Якщо Ви клієнт Приват банку або Mono банку, тоді Вам достатьно відкрити додаток, внизу вибрати Ваш банк, потім відкрити додаток цього банку і підтвердити запит на передачу Ваший данних для авторизації. Все після цього зареєстрая автоматично відбудеть і ви увійдете в Дію. Якщо з реєстром все гаразд Ви подачити свох документи та сертифікати. 

 Другий спосіб підходить для власників нових паспортів у вигляді картки. Також Ваш телефон має містить модуль NFC. Якщо умови виконані, тоді достатньо запустит Дію, напистуни іконку NFC, сфотографувати зворотню сторону картки, прикласти паспорт до телефону, підтвердити за допомогою фото свого обличчя і все, Ви зареєстровані. Нижче відео інструкція.
 

Третій спосіб це за допомогою закордонного паспорта. Також телефон має містити модуль NFC. Далі запустіть Дію, напистніть іконку NFC, сфотографуйте першу сторінку закордонного паспорту, прикладіть паспорт до телефону (ви маєте самостійно визначити де знаходиться NFC модуль в телефоні, для цього просто переміщуйте паспорт зверху вниз до поки не відчуєте вібрацію, сам паспорт краще прикладати зворотнюю стороною) і підтвердіть за допомогою фото свого обличчя. Нижче відео інструкція.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар